Budovy

Spoločnosť BELF sa zaoberá montážou teploizolačných fólií značky Llumar

Čo Zabezpečujeme?

FÓLIE NA BUDOVY (EXTERIÉR a INTERIÉR)

Tepelnoizolačné fólie znižujú v zime únik tepla až o 30%, čím významne prispievajú k úspore drahej energie a vytvárajú tepelnú pohodu.

Bezpečnostné fólie chránia Vaše súkromie. Pri rozbití skla zabraňujú úletom ostrých črepín a chránia Vás a Vaše okolie pred poranením a poškodením majetku. Aj v prípade popraskania skla zabezpečuje fólia jeho celistvosť. Fólie sú akceptované poisťovňami, ako účinné zabezpečenie okien.

Aplikáciou reflexných, alebo matných fólií získajú budovy nový atraktítvny vzhľad s minimálnymi nákladmi v porovnaní s bežne dostupnými úpravami. Bežné sklo prepúšťa škodlivé UV lúče a nezabraňuje blednutiu fariebpredmetov a zariadení v interiéri. Fólie znižujú prestup škodlivých UV lúčov až o 99,5%, čím proces blednutia farieb významne spomaľujú.TECHNOLÓGIA

Fólie sú vyrábané kombináciou vrstiev z drahých kovov, hliníka, chemickych farbených polyesterov, Sú spojené lamináciou špeciálnym lepidlom. Sklo chránené touto fóliou je mimoriadne odolné voči vonkajším vplyvom, ako sú chlad, teplo, UV žiarenie.

pre-budovy-21

a – priepustná vrstva

b – patentovaná lepiaca vrstva s UV filtrom
c – číra, alebo farebná PE vrstva s UV filrom
d – metalizovaná termoizolačná vrstva
e – čistý polyester (PE)
f – vrstva odolná proti poškriabaniu
Fólie znižujú prestup slnečného žiarenia až o 82%. Znížením teploty v miestnosti až o 8 stupňov zabraňujú v lete prehrievaniu Vášho interiéru a vytvárajú tepelnú a svetelnú pohodu. Svojimi účinkami vyhovujú aj náročnym európskym predpisom 89/654/EEC pre pracovné prostredia a podmienky práce s počítačmi.
Fólie na polykarbonáty (lexan) – proti prehrievaniu interiéru výrobných hál, zimných záhrad. Vhodná aj na letné terasy a prístrešky. Funguje ako pasívna klimatizácia. Úsporu energie dosiahnete nakoľko klimatizácie pracujú s nižším výkonom.
Kontaktujte nás a vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru.
Foto Dokumentácia

Nechajte si poradiť od odborníkov

Dohodnite si termín už dnes