Autofólie

Spoločnosť BELF sa zaoberá montážou bezpečnostných, protislnečných, privátnych a prevliekacích fólií

Čo Zabezpečujeme?

LEŠTENIE

Pri práci používame profesionálne výrobky, ktoré si môžete u nás aj zakúpiť.
Kombinácia veľmi kvalitnej autokozmetiky a strojov, spojená s precíznou prácou je zárukou dobre odvedenej práce, o čom svedčí veľa spokojných zákazníkov.

Leštením sa odstráni matnosť laku, optické chyby (prechody po striekaní), škrabance po kefách umyvárok (nie však hlboké, po ostrých predmetoch napr. po kľúčoch).

Kompletné ošetrenie pozostáva z:

  • Hrubé strojové leštenie (odstránenie škrabancov po kefách umývacej linky)(vyrovnanie rozdielu farby po lakovaní)
  • Jemné strojové leštenie (na dosiahnutie vysokého lesku)
  • Strojové voskovanie (na ochranu laku pred poveternostnými podmienkami, soľ, kyslé dažde, slnečné lúče)

Leštenie navráti laku pôvodný lesk. Lak sa leštením neničí! Na veku vozidla nezáleží. Môže to byť vozidlo nové, staré alebo čerstvo nalakované. Ak máte nalakovanú len niektorú časť vozidla, leštením ostatných, zvetralo vyzerajúcich častí, dosiahnete jednotný vzhľad vozidla.

Po leštení sa na lak nanáša ochranná vosková vrstva, ktorá zabezpečuje dlhú trvácnosť vysokého lesku. Zabraňuje poškodeniu laku pred vplyvom poveternostných podmienok ako napríklad mrazom, účinkami slnečného žiarenia, pôsobením solí v zimnom období a iných vplyvov, ktoré zapríčiňujú neustále narušovanie štruktúry laku a nasledovné zmatnenie, zaoxidovanie až po konečnú koróziu.

Potom sa nanášajú ochranné a konzervačné prípravky na ostatné časti exteriéru vozidla.


Po kompletnom ošetrení laku sa nanášajú ochranné a konzervačné prípravky:

  • na všetky plasty: zabezpečí im pôvodnú farbu, lesk alebo matnosť plastu , odpudivosť voči vode a rôznym nečistotám
  • na chrómové časti: odstráni zaoxidovanosť, zvýši sa ich lesk, ochránia sa pred ďalším zaoxidovaním a korodovaním na pneumatiky a gumové časti:získa sa pôvodný lesk, spomalí sa ich starnutie.

Takto ošetrené vozidlo pôsobí ako nové. Tento vzhľad si ponechá dlhú dobu. Nešpiní sa tak rýchlo a ľahšie sa udržuje čisté. Ochranná vosková vrstva na vozidle zotrvá 2 až 4 mesiacov v závislosti od toho ako často a akým spôsobom auto umývate. Ošetrenie exteriéru trvá od toho v akom stave je lak na vozidle.

V rámci leštenia pracujeme najnovšie s nanotechnológiou Krytex, ktorá je použiteľná aj na mätné a lesklé laky. Ochrana od 1 do 3 rokov.

 

Nechajte si poradiť od odborníkov

Dohodnite si termín už dnes